1/2 železňák HOPMAN

Hopman triatlon

Pořadatel: TT HOPMAN SKJ Žatec (http://www.hopmantriatlon.cz/about.php)
Statut: Veřejný závod v triatlonu
Termín: 8.7.2017
Místo konání: Autocamp U Hráze Vikletice (vodní nádrž Nechranice)
Prezentace: V blízkosti depa od 8:45 do 10:45 (děti do 10:30).
Rozprava: Po ukončení prezentace cca 11:15 hodin.
Start: Dětský triatlon: 11:00h
1/2 železňák: 12:00h
Krátký triathlon: 12:00h
Traťě:
1/2 železňák: 1,9 km – 90 km – 21 km
Krátký triatlon: 0,6 km – 30 km – 5,25 km
Dětský triatlon : 30m brodění – 300m kolo, odrážedlo, tříkolka – 150m běh

 

 

1/2 železňák (1,9km-90km-21km)
Kategorie: Muži do 40 let
Pořadí Příjmení Jméno Team Plavání Kolo Běh Běh 1 Běh 2 Běh 3 Běh 4 Celkový čas
1 RYBÁČEK Miroslav Plošiny Rybáček Team 00:25:16 2:19:03 1:38:58 0:22:48 0:24:37 0:25:21 0:26:12 04:23:17
2 PEŠL Josef TT Lokomotiva Beroun 00:28:03 2:25:15 1:37:09 0:22:36 0:23:54 0:25:07 0:25:32 04:30:27
3 KOHL Otakar Ústí nad Labem 00:30:48 2:39:09 1:28:29 0:22:21 0:22:08 0:22:16 0:21:44 04:38:26
4 OPOLECKÝ Martin 00:29:13 2:27:57 1:44:51 0:23:51 0:26:27 0:26:59 0:27:34 04:42:01
5 KONÁREK Zdeněk SuTri Prachatice 00:33:48 2:37:01 1:37:24 0:23:38 0:24:04 0:24:52 0:24:50 04:48:13
6 VOTAVA Adam 00:32:45 2:32:43 1:44:40 0:24:25 0:25:09 0:26:50 0:28:16 04:50:08
7 BARTOŇ Vojtěch Veslaři Bohemians 00:32:00 2:33:30 1:47:59 0:25:44 0:25:50 0:27:05 0:29:20 04:53:29
8 CHALUPA Dani Veslaři Bohemians 00:39:30 2:27:27 1:51:07 0:24:45 0:28:05 0:30:32 0:27:45 04:58:04
9 KOHEL Petr Šutri Prachatice 00:27:56 2:42:04 1:49:15 0:25:00 0:28:20 0:28:35 0:27:20 04:59:15
10 ŠKODA Milan TJ Haje Triatlon 00:27:59 2:42:18 1:49:44 0:25:34 0:26:51 0:28:29 0:28:50 05:00:01
11 MATĚJOVSKÝ Jan Mariánské Lazne 00:33:21 2:32:21 1:55:24 0:26:44 0:29:05 0:30:21 0:29:14 05:01:06
12 ČUCHAL Petr MMB Třebenice 00:33:28 2:39:03 1:50:28 0:25:37 0:26:53 0:30:11 0:27:47 05:02:59
13 GREPL Pavel TK Olymp Olomouc 00:36:17 2:45:05 1:43:13 0:25:36 0:25:51 0:26:13 0:25:33 05:04:35
14 LOHR Petr Prague BEARS racing team 00:31:52 2:49:12 1:43:59 0:24:12 0:26:46 0:27:06 0:25:55 05:05:03
15 HOLEČEK Miroslav VK Bohemians Praha 00:35:36 2:42:38 1:46:52 0:27:19 0:26:34 0:27:07 0:25:52 05:05:06
16 OBERREITER Martin Polná 00:39:17 2:48:07 1:38:42 0:24:58 0:23:31 0:25:26 0:24:47 05:06:06
17 ČERNÝ Michal Česká republika 00:36:02 2:48:27 1:43:43 0:23:58 0:25:48 0:26:44 0:27:13 05:08:12
18 KORECKÝ Štěpán 00:29:56 2:51:27 1:56:30 0:28:26 0:29:18 0:29:53 0:28:53 05:17:53
19 KYSELA Ondřej Mika training 00:31:51 2:53:24 1:53:10 0:27:28 0:27:56 0:28:51 0:28:55 05:18:25
20 STRNAD David TriSK České Budějovice 00:32:11 2:52:32 1:56:28 0:24:16 0:26:24 0:30:44 0:35:04 05:21:11
21 KYSELA Daniel Praha 00:33:55 2:51:24 1:56:27 0:28:54 0:29:31 0:29:10 0:28:52 05:21:46
22 VANÍČEK Adam Prague Bears Racing Team 00:31:12 2:57:02 1:54:29 0:28:02 0:28:55 0:28:29 0:29:03 05:22:43
23 HLADÍK Martin Veslaři Bohemians 00:37:47 2:30:38 2:14:42 0:32:51 0:32:09 0:34:59 0:34:43 05:23:07
24 ALFERI Jiří Kadaň 00:38:40 2:57:13 1:55:33 0:26:05 0:26:50 0:31:58 0:30:40 05:31:26
25 ŠIC Libor Prague BEARS racing team 00:40:49 2:49:36 2:03:08 0:27:29 0:28:17 0:35:23 0:31:59 05:33:33
26 SURŇÁK Peter HISPORT Team 00:37:34 2:58:36 2:06:16 0:29:47 0:32:55 0:32:44 0:30:50 05:42:26
27 GLAUBAUF Aleš – / Kladno 00:36:05 2:50:13 2:16:27 0:32:04 0:36:05 0:34:18 0:34:00 05:42:45
28 KREJČÍ Vlastimil Praha 00:36:40 2:48:20 2:20:07 0:28:01 0:31:59 0:36:58 0:43:09 05:45:07
29 ROVENSKÝ Jan 00:33:37 3:07:52 2:08:45 0:29:52 0:31:54 0:32:57 0:34:02 05:50:14
30 VACEK Jan Wuderman 00:39:05 3:06:16 2:05:15 0:30:10 0:31:52 0:31:29 0:31:44 05:50:36
31 BALÁK Lukáš Made of Iron 00:28:34 2:58:33 2:26:24 0:32:45 0:36:58 0:39:26 0:37:15 05:53:31
32 BARTEK Mazur Walbrzych  Polska 00:42:52 2:57:44 2:14:48 0:33:53 0:33:25 0:36:16 0:31:14 05:55:24
33 HRDINA Jakub Krásno 00:39:34 3:02:59 2:13:46 0:32:03 0:33:46 0:34:17 0:33:40 05:56:19
34 VRTĚL Martin Březí 00:39:26 3:03:03 2:15:08 0:30:06 0:32:05 0:37:08 0:35:49 05:57:37
35 DĚDINA Ondřej MIBCON 00:44:29 2:48:42 2:26:39 0:32:13 0:37:47 0:38:45 0:37:54 05:59:50
36 FUCHS Jan Ondřejov 00:39:25 3:09:42 2:11:03 0:34:46 0:32:47 0:32:24 0:31:06 06:00:10
37 ŠEPS Jaroslav Tarahumara Žatec 00:44:32 3:17:35 2:04:01 0:30:35 0:30:34 0:32:10 0:30:42 06:06:08
38 HENRICH Petr Plzeň 00:33:54 3:12:49 2:34:37 0:38:24 0:36:11 0:38:31 0:41:31 06:21:20
39 MAŠÁT David Lysá nad Labem 00:41:59 3:05:36 2:38:51 0:36:57 0:39:46 0:42:26 0:39:42 06:26:26
40 HOMOLÁČ Daniel Brno 00:42:14 3:00:20 2:49:18 0:46:12 0:41:34 0:40:58 0:40:34 06:31:52
DNF RACEK Tomáš Etritlon 00:29:13 2:36:10 0:27:28 00:00:00
DNF BROUČEK Josef Brno 00:00:00

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *