Chebský aquatlon 17.3.2018

400 plavání v bazénu + 4,8km běhu v okolí stadionu u Ohře

Chebský aquatlon Pohár karlovarského kraje v trialonu Jan Matějovský

13.celkově / 4. v kategorii M30 (Přítomni superdraci: Dušek – účastník Xteamu na Hawayi, Minařík jednička v ranku ČR duatlonistů i sprintů TT, navíc nominační závod policistů na ME)

Plavání: 06:17 (rychlost 1:35min/100m – *Personal record)

Běh 19:14 (rychlost 4:00min/1km – *Personal record)

pár fotek zde

 

Pořadí Příjmení Jméno ročník klub kategorie plavání Ztráta Čas doběhu Běh Celkem
1 Dušek Karel 1996 X TEAM BANO ZS M2 0:04:44 0:00:24 0:16:44 0:16:20 0:21:04
2 Kesl Jiří 1995 USK Akademik M2 0:05:15 0:00:55 0:17:34 0:16:39 0:21:54
3 Čížek Jan 1996 ZPcyklo PROOFY Corratec M2 0:04:52 0:00:32 0:17:45 0:17:13 0:22:05
4 Minařík Petr 1976 Plzeň M3 0:05:36 0:01:16 0:18:04 0:16:48 0:22:24
5 Merle Jakub 1987 KOME klub Kraslice M2 0:04:54 0:00:34 0:18:26 0:17:52 0:22:46
6 Šmíd Jaroslav 1976 Plzeň M3 0:05:11 0:00:51 0:18:54 0:18:03 0:23:14
7 Kozel Tomáš 1982 Brno M2 0:05:46 0:01:26 0:19:06 0:17:40 0:23:26
8 Sopr Zdeněk 1982 Plzeň M2 0:05:07 0:00:47 0:19:50 0:19:03 0:24:10
9 Kundrát Jan 1987 Hranice M2 0:06:25 0:02:05 0:20:04 0:17:59 0:24:24
10 Hengerič Štěpán 1999 Plzeň M1 0:04:20 0:00:00 0:20:38 0:20:38 0:24:58
11 Polák Filip 2000 KV Aréna Team M1 0:04:51 0:00:31 0:20:55 0:20:24 0:25:15
12 Vojta Pavel 1975 LK Jasan M3 0:06:26 0:02:06 0:20:59 0:18:53 0:25:19
13 Matějovský Jan 1978 Mariánské Lázně M3 0:06:17 0:01:57 0:21:11 0:19:14 0:25:31
14 Slanina Filip 2001 USK Akademik M1 0:05:34 0:01:14 0:21:45 0:20:31 0:26:05
15 Goga David 2004 Profi Sport M1 0:07:54 0:03:34 0:21:58 0:18:24 0:26:18
16 Halbich Tomáš 2002 Profi Sport M1 0:07:40 0:03:20 0:21:59 0:18:39 0:26:19
17 Jüptner Zdeněk 1973 USK Akademik M3 0:06:53 0:02:33 0:22:23 0:19:50 0:26:43
18 Stupková Barbora 2002 Slavia Karlovy Vary Z1 0:05:25 0:01:05 0:22:24 0:21:19 0:26:44
19 Lang Tomáš 1973 ŠAK CHODOV M3 0:08:14 0:03:54 0:22:30 0:18:36 0:26:50
20 Cílek Jiří 1977 Triatlet KV M3 0:06:58 0:02:38 0:22:33 0:19:55 0:26:53
21 Vyleta Jakub 2006 PK BaSo M1 0:05:30 0:01:10 0:22:42 0:21:32 0:27:02
22 Hofreiter Bohdan 1968 ACES Team K.Vary M4 0:07:39 0:03:19 0:22:44 0:19:25 0:27:04
23 Macháček Marek 1976 Triatlet KV M3 0:07:34 0:03:14 0:23:06 0:19:52 0:27:26
24 Srogoňová Alena 2003 Profi Sport Z1 0:07:16 0:02:56 0:23:10 0:20:14 0:27:30
25 Šlajs Miroslav 1975 Cheb M3 0:07:32 0:03:12 0:23:15 0:20:03 0:27:35
26 Štěrbová Adéla 2000 Plzeň Z1 0:04:56 0:00:36 0:23:17 0:22:41 0:27:37
27 Vyleta Radek 1982 Plzeň M2 0:06:20 0:02:00 0:23:26 0:21:26 0:27:46
28 Vokroj Alexandr 1977 USK Akademik M3 0:06:39 0:02:19 0:23:33 0:21:14 0:27:53
29 Hamata Lukáš 2005 Triatlet KV M1 0:06:42 0:02:22 0:23:38 0:21:16 0:27:58
30 Landiga Michal 1957 Slavia Karlovy Vary M4 0:07:43 0:03:23 0:23:45 0:20:22 0:28:05
31 Slanina Vítek 2003 USK Akademik M1 0:05:39 0:01:19 0:23:50 0:22:31 0:28:10
32 Stuchl Jindřich 1974 Cykloteam Ostrov M3 0:07:03 0:02:43 0:23:52 0:21:09 0:28:12
33 Hovorková Barbora 1992 USK Akademik Z2 0:07:05 0:02:45 0:23:58 0:21:13 0:28:18
34 Masopust Ivan 1958 USK Akademik M4 0:06:41 0:02:21 0:24:03 0:21:42 0:28:23
35 Bendová Kristina 1988 Plzeň Z2 0:04:45 0:00:25 0:24:23 0:23:58 0:28:43
36 Bauerová Štěpánka 2001 KV Aréna Team Z1 0:05:08 0:00:48 0:24:47 0:23:59 0:29:07
37 Dunaiev Semen 2001 M1 0:04:33 0:00:13 0:24:56 0:24:43 0:29:16
38 Vyleta Karel 1971 KOME klub Kraslice M3 0:07:22 0:03:02 0:25:01 0:21:59 0:29:21
39 Slaninová Radka 1976 Cheb Z3 0:08:03 0:03:43 0:25:08 0:21:25 0:29:28
40 Brož Petr 1961 USK Akademik M4 0:07:46 0:03:26 0:25:56 0:22:30 0:30:16
41 Stolarčíková Julie 1980 USK Akademik Z2 0:06:35 0:02:15 0:26:11 0:23:56 0:30:31
42 Poláková Klára 2003 KV Aréna Team Z1 0:05:39 0:01:19 0:26:16 0:24:57 0:30:36
43 Masopust Tomáš 1974 TJ Baník Krásno M3 0:09:03 0:04:43 0:26:18 0:21:35 0:30:38
44 Grobheiser Petr 1966 Tri Cheb M4 0:07:37 0:03:17 0:26:20 0:23:03 0:30:40
45 Vaja Jan 1984 KV Aréna Team M2 0:07:01 0:02:41 0:26:23 0:23:42 0:30:43
46 Svobodová Dominika 1998 USK Akademik Z1 0:08:09 0:03:49 0:26:30 0:22:41 0:30:50
47 Landiga Martin 2000 Slavia Karlovy Vary M1 0:10:52 0:06:32 0:27:05 0:20:33 0:31:25
48 Zatloukalová Renata 1977 ŠAK CHODOV Z3 0:08:27 0:04:07 0:27:22 0:23:15 0:31:42
49 Kostenetská Svitlana 1979 USK Akademik Z2 0:06:33 0:02:13 0:28:04 0:25:51 0:32:24
50 Kounovská Veronika 1999 Cykloteam Ostrov Z1 0:08:32 0:04:12 0:30:25 0:26:13 0:34:45
51 Míčková Julie 2008 ACES Team K.Vary Z1 0:08:51 0:04:31 0:30:59 0:26:28 0:35:19
52 Kvasničková Radka 1976 KV Aréna Team Z3 0:07:22 0:03:02 0:31:41 0:28:39 0:36:01
53 Pekárek Lukáš 1997 M2 0:05:33 0:01:13 DNF DNF DNF

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *