kalendář 2019

závody A váhy

druhá B

třetí C

27.11.
4.12.
11.12.
18.12.
25.12.
 1.1.
 8.1.
15.1.
22.1.
29.1.
5.2.
12.2.
19.2.
26.2.
5.3. Ganajova stezka
 12.3. Aquatlon Cheb – KV 17/3
19.3. Memoriál J.Machta
26.3. Přes Pepíkovu lávku
2.4. 6/4 Sportisimo 1/2Maraton Praha 2019
9.4. 8/4 Duatlon Krásno – KV
16.4. 21.4.pulmaraton krajsky Plzen
23.4. 28.04. rokycanske krpaly, assky blatenik, ostrov-silnice

MTB Lago di Ledre

30.4. 6/5 Pražský maraton 5/5 hus muž Prachatice duatlon,
7.5. 12/5 Krušnoman duatlon, 8/5 Duatlon Merklín  12/5Tálin duatlon / Nofi Lauf
14.5. 18/5 Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary 2019 // 14/5 regensburg maraton // 17-20.5.Giro // Hnačov Man 115km 19/5 // triathlon Weiden 19.5
21.5. 29/5 Nofi Lauf Weiden,26.5. konstantovy lázně kriterium, 26/5 putim
28.5. Czechman ČP 2/6, Triatlon Plzeň MČR Xt 2/6
4.6. 9.6.příbram čp 1,5-40-10
11.6. 16.6. toužim xterra 0,6-20-5 // 16.6. Lipnoman  //CROSS CITY TRIATHLON Ostrov 16/6
18.6. 23.6.Moraviamantřemošná 24.6 // 23.6.sella rondo bike day // Lipová  czechser //
25.6. Aš Studánka 30/6 // 30.6. výrov xterra /
2.7. HOPMAN 7/7 Pálava race7/7, // Krašovický triatlon
9.7. Hamrman 14. červenc // TRIATLON ROUPOV, 13/7 Krásno xterra
16.7. Krušnoman tri 22/7,  Prachatice, Czech Republi// Mělník czetri republik 21/7
23.7.
29/7 Xterra Hradec, 27/7 Žel. Dědek // Pecácký železňák // Challenge Prague 28/7 // 29/7 Czetri Tábor
30.. 3/8 Kiwi x // Kokos triatlon Březín // H triatlon – Jiříkov // Slovakman 4/8
6.8. 11/8  Soklov  ČP // PilsenMAN
13.8. 110/8 VC Sokolov
20.8. 17/8 Dřevěný člověk Jesenice25.8. stoneman Plzen// 25.8. Pilman 1/2 Žďár //25.8. Bodenský triatlon – Habartov.Sokolov // 25.8.Roupov
27.8. 1.9. šindel cup Šindelová-Kraslice  / //City triatlon Karlovy Vary
3.9. 2.9.machačsky pohodař, 8.9.Doksy
10.9. 1/9 Duatlon Příbram
17.9.
24.9.
1.10.
8.10.
15.10.
22.10.
29.10.
5.11.
12.11.
19.11.
26.11.
 3.12.
10.12.
17.12.
24.12.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *