Víkend s dublem Výrovský a Ašský triatlon

Otázku, jestli jet závod v sobotu do 16 hodin a v neděli nastoupit v 10 na další, jsem si kladl dlouho. V nedělním Ašském jsem nechtěl přijít o body do KV poháru, v sobotu se zase sjíždělo celé okolí a absolvovali závod, kde jsem začínal, srdcovka. Takže jsem naskočil na oba.

jan_matejovsky_vyrovsky_triatlon

Výrovský triatlon / 600 – 33 mtb -9,5

9. v kat. Vyplaval na špici, ale nestíhal na kole udržet Slavii Plzeň, tím bylo po motivaci. Dál mě hlodala sedlovka, která, než jsem ji utáhl, sjela o 3 cm,  kamen v botě, a taky že mě předjela i babka s igelitkou z jednoty… zvažoval jsem DNF a našetřit na neděli, pak už mě zajímalo srovnaní s předchozími lety. Čas stejnÝ jako loni, na chlup. Pocity smíšené, k výkonu jsem se nevypjal a o síly jsem přišel…

Výrovský triatlon fotky by maminka a Pišta Kučík

Ašský triatlon / 500 – 23 – 5

1.v kat./ 2.celkově. Vyplaval jsem s 3 extra plavci, vyjel s jedním, ale neujeli jsme. Dohnáni, on odpadl, já se začlenil do dvojice (Merle-Vojta), to znamenalo Merle bere první místo v M2, a my si to rozdáme v M3.

Těsně před cílem kola Pavel nástup v kopci, já dojíždím v háku, taktický tah z Eurosportu, nic neztrácím, z kola jdeme společně všichni 3. Super depo, vybíhám první, oba mě doběhli. Merle okamžitě před nás a asi nepříliš promyšlené – nejkrásnější okamžik, rozhodnutí jít před Pavla hned na počátku běhu a běžet s Jakubem. Rozhodnuto! Do půlky nervi, pěkně jsem se vypjal a funěl. Zpátky je to s kopce, takže lepší a 100 bodů v poháru i po té sobotě, co to nejelo 🙂 (Pavel někde upadl, bylo by to asi jinačí)

Fotky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *