Mattoni Half-Marathon Karlovy Vary – pomalejší trať?

  • 21.54kmDistance (?)
  • 1:28:33 Elapsed Time
  • 4:07/kmPace
  • 2019 18.5

Půlka a celý maraton v Praze mi vlastně splnily plány, ve Varech nemám co ukázat. Navíc jsem varován, že je trať pomalejší, samozřejmě to studuju ve výsledcích, no opravdu to není dojem místních hobíků, v top 10 z roku 2018 je 5 běžců, kteří běželi v Praze i Varech, i ti nejlepší ztratili ze svého času 3 minuty. Tím je to jasný, jedu se bez očekávání pobavit.

Veze mě bratr, prvoběžec, bude i jeho kolega, doprovod provádí místní Jungy a z týmu běží Zdenda, Jára, Lubo, Ivan… bežecká klasika

tentokrát ze sektoru A

cíl: obhájit 1:29??? spíš nééé, nevim

start: Výrazně, jako hodně budu spolupracovat s objektivy, od startu mávačky, poskakovačky. Děti se mohou těšit na velkého tleskače do jejich dlaní!!!

Utíkám parťákům i vodiči na 1:30 (apropo to je ten Honza, který na maratonu padnul před cílem, myslím ztratil svůj vodičský čas). Měěl bych běžet 4:12, ale teď už vím, že s tímhle časem se nic nezlepší, musí to být rychlejší. tepovka tentokrát, mimořádně, 90%, což je moc, ale nemůžu se zklamat, tak jako tak je to trať, v které nemůžu zlepšit svůj čas.

Prvních 2 vždy nepříjemné, do 7 je to přemýšlivá aktivita, proč to dělám, stojí mi to za to. Pak se to rozhýbe, tělo běží samo a průměrný čas běží. Běžím tedy sám, kličkuji mezi lidmi, bohužel nemám ideálního parťáka. Když se doběhne zpět do centra a zbývá 9, čas mám lepší, říkám si, že to musím udržet.

Štěstěna mi tam nastrčila Jirku z Witte auto team a sním běžím, kromě výhody tempo vodiče je příjemné i že ho každý podporuje 🙂 on si seběhne kolegu, spolu dají rovinku od kurtů k centru, pak nám uteče, taky se vymáčknu.

1.28 noooo, dobrý (naměřených přesných 21,0975 km pak 1:26:44)

moje foto mattoni half marathon KV

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *