Celá rodina na Toužimský TT

V tomto víkendu se sice konala MČR Xterra v Plzni, což je jistě zajímavý podnik, ale týden před Moraviamanem jsem zvolil potěšit rodinu společným výletem a závoděním dětí. mimo jiné se měl opět přidat brácha, kamarád Erich apod. (z obou sešlo)

Celkově: Slabá kampaň, spadlý server, žádná aktivita FCB – to jsou varování pro závod, plus rozjetá sezona, rozporuplné vedení závodu… devátý ročník byl asi velkým varováním pro organizátory, přesto Vám fandím!

Dětský závod: zpoždění startu, tisknou se čísla

naše přírůstky startují do brodící se verze: po pás brodění, na kole cca 1,5-2km a oběhnout hospodu.

Já doprovází Honzíka (4roky), běžím s ním, když jede na kole, je předjet na zpáteční cestě a to už jsem ho poslal samotného, klusem jsem mu nestíhal. Doběhl druhý, potrestán za zkrácení brodění posunem na 3.místo 🙂 (vyhrál syn nového majitele kempu)

Mamka šla s Kubíčkem (2roky), nese jej brodem, ale na odrážedle jede sám, hospodu s ním stihnu oběhnout já, pašák prcek parádník

Hlavní závod: extrémní zpoždění, nejsou stopky, není ředitel, nějakým houknutím se dá povel ke startu, nikdo neví, co to bylo, tak 3 krát se otáčím, všichni stojí, až se nakonec váhavě někdo položí do vody a to už je ten povel.

Plavu druhý, náskok na dalšího. v Druhém kole má první podstatný náskok, je to Ondra Matějíček, plave za štafetu, takže dobrý, je tu naděje chytit se na kolo.

Na kolo vyjíždím sám, vidím ale v depu z vody vylézat Hajnýho Daniela Marka, po jede na silničce, takže mě asi dojedu. Půl kola ze tří jedu naplno, abych mu ujel, když se blíží, volím spolupráci, tuším, že na jeho pinnarelu f8 by mi asi měl ujet, ale chce spolupracovat. V lese na něj čekám, nakonec střídat ani nechce, prostě mě veze a silově mě zkouší ve stoupáních. Takhle si mě dovoze do cíle. Už na startu říkal, že v takové situaci ho předběhnu.

Z depa na běh už jdu s náskokem, je tam hned 400metrů a zvyšuje se to.

Takže dobrý konec, oslava, koupání, guláš a rozpravy s kolegy o ironmanovi, na který pojedem za 5 dní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *