VC Sokolova 2019 – se silnicí návrat vrcholu

10.8.2019 Velká cena Sokolova

700m – 20km – 5km

předposlední závod Poháru KV kraje v tri

po více než měsíci první silniční závod + stihl jsem týden nic nedělat (už se ukázala únava všemi projevy: ztráta váhy, nespavost, ztráta výkonnosti, motivace), ale už i 3 týdny postupně zvyšovat intenzitu v krátkých trénincích

Závod po letech odtržen od ČTA, nyní i původně hobby závod, do minulé sezony ovšem součástí Českého poháru v tri

vc sokolova v triatlonu 2019 _ matějovský jan

trasy se změnily v původní, price money zůstaly, a tak se mezi nás místní hobíky sjedou i price lovci

PLAVÁNÍ: oněch 700 je teda nejdelších 700, co můžete plavat, naměřilo mi to 950 a je to celkem věrohodné.

PLAVU 8. DRŽÍM SE, MÁM REZERVU, ALE UŽ TOLIK NEPOVOLUJI, FOUKAL SILNÝ VÍTR A MOŽNÁ SE PLAVCI RADĚJI DRŽELI POSPOLU. teče mi do brýlí

v depu strhávám s neoprenem i hodinky, odlétají, nevidím je, komunikuji s diváky, ti je prohlíží a chtějí mi je nasadit, rozhoduji se, nevím, zda ztrácet čas, na druhou stranu mi budou chybět 🙂 Nechávám je tam a vyrážím, po 3 metrech si uvědomuji, že bez přilby, no byl to zmatek, takže se vracím, tělem držím kolo a cpu si helmu na hlavu. Vyrážím, přehled o pořadí nemám.

KOLO: Jede se 10km do kopce, kde je otočka a pak poměrně klikatou silnicí zpět. Za plného provozu.

TAK 4 KM JEDU SÁM, PŘEDJÍŽDÍM NĚJAKÝ SUPER PLAVCE, KTEŘÍ NEJSOU CYKLISTY. VE PŘEDU UŽ NIKOHO V DOHLEDU NEMÁM, ZA MNOU SE BLÍŽÍ JIŘÍ MATĚJKA, COŽ MĚ DĚSÍ, PROTOŽE JSEM JEL DOST NAPLNO. ZAKLÁDÁME SKUPINKU, POZDĚJI NABÍRÁME DÍVKU A NAKONEC I DALŠÍHO ČLENA, NA VRCHOL SE STŘÍDÁME, SNAŽÍM SE BÝT HODNĚ INTENZIVNÍ I INSPIRATIVNÍ, ABY TO FUNGOVALO. PO OTOČCE SI BEZ HODINEK CHCI POČÍTAT NÁSKOK NA PAVLA V., ALE ANI TO NESTOJÍ ZA TO, PROTOŽE JE HNEDLE ZA NÁMI (15s tipuji), A TAK TRHÁM SKUPINU A V MOKRU TO HRNU Z KOPCE NAPLNO, JEN MATĚJKA SE CHYTÁ A MÁ SÍLU, ABY I STŘÍDAL. V ZATÁČKÁCH DOCELA RISKUJEM.

druhé depo bez potíží

BĚH: běží se okolo koupaliště Michal, 2/3 cesty štěrkové, hliněné, do cíle asfalt. Profil nahoru dolu, vydatný.

MATĚJKU NEZNÁM, ALE PŘEDBÍHÁM, EBERLEHO VIDÍM NA KONCI PLÁŽE, HMMM. ALE PAVLA V. KOUSEK ZA SEBOU, A TAK OPĚT POČÍTÁM SEKUNDY, HÁZÍ MI TO ZHRUBA 25s, COŽ NENÍ DOBRÉ. A TAK DŘU, JAZYK NA VESTĚ, JEŠTĚ K TOMU TEN TĚŽKEJ PROFIL, PO PŮLCE MĚ NĚKDO PŘEDBÍHÁ, NEZNÁM, NIKDY NEVIDĚL, PAVEL OVŠEM V DOHLEDU, PO ASFALTU JE TO ZAS Z KOPCE, TAK SKÁČU JAKO KAMZÍK A VZDÁLENOST SE OPTICKY NEMĚNÍ, TAKŽE SE U VODY OBČERSTVUJI OD BARČI STUPKŮ A KOCHÁM, KOCHÁM.

CÍL: 8. celkově 1.v kategorii (tzn. že se ještě nevzdává boj o Pohár KV kraje v M3)

po závodě je tombola a vyplácí se price money 30 závodníkům, 31-40 je vráceno startovné

vyhrávám půlbasu piv, dárkový koš pro děti, dostáváme tričko, medaili

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *