Dřevěný člověk, konec poháru KV kraje! Tak jakpa asi?

Dnes jsme i s Romanem Šebrlem absolvovali poslední závod poháru KV kraje v triatlonu Dřevěný člověk na Jesenické přehradě. A nálada byla a je dobrá.

zkráceně – chystal jsem se už jen na běh a to jen intentervalovými tréninky, protože se celkově výkonnost rozsypala, ale na běhu to bylo nejmarkantnější.

Nijak extra se to nepovedlo,

plavání – supr, přeplavává se Jesenice, na startu dost místa, nasprintuji si za cca 5. plavce a držím se do 2/3. Plavání mi teď na konci sezony dělá nejmenší problémy a největší radost. Vyplavávám minutu před svými konkurenty.

kolo – na kole jsem naštěstí čapnul hned kolegu a spolu si dojeli k dalším dvěma. Skupinu jsme zanedlouho roztrhali a ve dvou dojeli zase borce před námi, ten spolupracovat nechtěl a vlál za námi, to jsme byli v pořadí 2. a 3.

běh – vyběhl jsem za borcem, říkal jsem si uvidíme, za 2 km mi jen minimálně utekl, takže jsem zůstával dost v pohodě, říkal jsem si, že mi hlídá tempo a až mu dojde, tak se uvidí. Pak jsem se tedy otočil a nevěřícně spatřil pohárového konkurenta Pavla V., ten vypadal odhodlaně, ale hlavně tam vůbec neměl být 🙂 No, tak do depa jsem běžel už za ním, kontakt ukončila až paní, která si mi stoupla do cesty (něžně jsem ji obejmul, jí se to líbilo, takže jsem za všemi svými myšlenkami cítil i touhu ji silou odstrčit, naštěstí jsem to před těmi lidmi neudělal) a trochu znechuceně, dost unaveně jsem už nechal Pavlův náskok nabývat, na 6.km jsem vyhodnotil za neřešitelný a doběhl celkově 4, v kat.3

… ale pohárová matematika a štěstěna mě mají rády

fotky

Dřevěný člověk tri 800-22-8kat3celkem4celkovy čas
1:21:
13:0135:0433:00

Neb, v říjnu dostanu z rukou Petra Soukupa mé třetí 🏆 za tuhle sérii tri závodů.

Dřevěný člověk 2019

8 závodů, 3x první + 2x druhý + 2x třetí – jednou jsem se nedostavil (2 dny po pražském maratonu jsem regeneroval)

Díky pořadatelům, díky účastníkům. Letos s mými rekordy na půlmaraton, maraton, pulželezňáka a absolvovaného prvního ironmana je to extra cennost.

PříjmeníJménoročníkklubkategorieAquatlonDuatlonMerklínStudánkaKrásnoKiwiSokolovDřevěný člověkCelkem