Mácháčský Pohodář 2019, zavírák tri sezony

Mácháčský Pohodář 2019

Mlhy, deště a zima. S podzimem se triatlon loučí, což je pro nás Macháčský triatlon. Letos extra vypečeně chladný.

Jedeme v pátek, varská grupa s námi obývá kemp Březňák. Startujeme ve všech kategoriích, takže celý den je komu fandit.

Dopoledne prší, 13 stupňů, už aby to bylo za námi.

V 13 projedu trať s batohem na zádech, do zavření depa 5 min, docela se zahřeju a to pomohlo.

V depu plno, narvu se na nejlepší trubku těsně u exitu. Po rozplavbě se jdu chytit Barši Stupků, že s ní chvilku poplavu, měla by zaručit, že se nebudu flákat. Po startu mě překvapí, jak dynamicky vyběhne do vody, horko těžko jí doběhnu, udělám 2 delfíní skoky a mám ji. K první bójce plaveme někde za čelem, trochu stranou bez strkanice. U bojky bitka. Celkově na Barču ztratím 15 sekund, vybíhám na pozice 31.

Trošku delší depo, neohrabaně se soukám do bot.

Kolo je v měkkém podkladu značnou část nahoru dolu, doprava, doleva, někdy i hluboký písek, většinou jednostopé traily. Jedu sám, mám na to některé borce předjíždět, občas se musím i podivit, že někdo předjíždí mě. Druhé kolo jedu rychleji než první, v prvním kole vysoká TF a četné předjíždění, ve druhém jsem měl pocit únavy a zpomalení, trochu jinak jsem šlapal, ale nebylo tomu tak, ba opak. Pozice 21.

V depu 2 mám připraveny dvoje boty, nové Asics Noosa s gumovými tkaničkami, které mi ovšem udělaly puchýře na patě i přes ponožky, a tak raději skáču do neutáhlých starších Supernov Adi, levá byla úplně volná, zastavení jsem zvažoval.

Běh, Písek a profil: rovně, mírné stoupáni, mírné klesání, pořádný stoupák, po šutrech dolů, rovinka v zatáčkách k cíli ve dvou kolech. Přesype se přes mě trojice běžců, běžíme 4:20, za nimi už ale nikdo není, takže naopak já vidím nějaké motivace vepředu. V druhém kole už kolem davy, mezi nimiž kličkuju, k cíli vedu a povzbuzuju Varáka, příliš jsem do toho nepoložil. Pořadí 22.

V kategorii 7. // zlepšení o 10.míst = 5:30 minut (2:10min v plavání, 0:40 kolo, 1:20běh) to jsem se musel podle čipových časů o 1:20 zlepšit v depu 🙂 no minulý rok jsem neměl kombinézu a oblékal si top, ale plavalo se bez neoprenu, tak to asi nééé

Pak zazávodíme s juniory.

Vyhlásí se výsledky, Junior na bedně 2. místo

Velký hamburger, pár piv

afterpárty

konec sezony

3 týdny nic nedělám

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *