Kategorie    M99
Pořadí v kategorii    11
FINISH    04:43:54

neděle 21.6.2020,

Tento víkend měl být Moraviaman, to by byl vrchol a kdyby byl úspěšný, pak bych si už jen tak lážo plážo závodil. Jenže nebyl.

neděle 21.6.2020, 4. ročník Interval 1/2 Ironmanu v Račicích

A tak jsem si vymyslel půlku v Račicích, naočkoval jsem ještě kolegu, resp.2.

Startujících 90 atletů se intervalově po minutě vrhlo do veslařského kanálu v Račicích. Na startu samé eso:Řenč, Vabrouch, Jílek, Šneberger, Minařík…

Jo, ještě k noclehu: taky jsem ho sehnal já, proto jsme nemohl tolik nadávat. Ubytovaní jsme byli nad hospodou, která se bez omezení otevřela chlapům poprvé od března, byl karetní turnaj a pak cca do 4 pouštění rockových hitovek 90.let, kouzelník Žito tam dost frčel. K totálnímu nevyspání ještě přispěl kolega, který chrápal o decibelech přesahujících zábavu v hospodě. Takže jsem do 2 nezavřel oko a pak si šel lehnout na zem na chodbu – v 6 mě probudili, když se trousili na záchod.

Voda v kanále: kilometr druhou dráhou tam, otočka kolem 2 bójí a 900m zpět. Vyskočit v neoprenu na molo, snažit se si ho neroztrhat. Voda neprůhledná. Plavání nuda.

Kolo

90 km na 5 km okruhu, 4 zatáčky, 0 převýšení. Silný proměnlivý boční vítr.

TAk jednak je to kravina jezdit takovou trasu, prostě corona věk, teď se tam jede iron, v září ultra. I při 18 okruzích to je totální nuda. + NA 5 KILOMETROVÉ TRATI NEBYLI ROZHODČÍ, A PROTOŽE SI TAM VŠICHNI PŘIJELI VYLEPŠIT SVŮJ ČAS A PODMÍNKY TOMU NAHRÁVALY, TAK SE HÁKOVALO JAKO O ŽIVOT. OPROTI JINÝM SOUDCŮM, POVAŽUJI ZA OSTUDU POŘADATELŮ, ZVLÁŠŤ, KDYŽ JE TO TAKOVÝ OKRŮŽEK. ukazatele počtu okruhů žádné. penaly box žádný, servis -_? (a dost možná na bufetu, kde byla asi jen voda a iontak obsluhovala veřejnost. Protože nikdo nepodával a nenabízel, zařval jsem, ať mi někdo podá flašku, až se objevím za 10 minut, podávala nadšená paní v civilním kabátku)

běh

v lesním okruhu 2,6km běhat 21km. takže zase 8 okruhů. louže, bahno, ale i tak to byla jediná zajímavější disciplína. okruhy najednou počítány a promítány na tabuli, ve stánku pití a banán.

Udělal jsem o 4 minuty osobák, ale celkově znechucen.

Většina pouťáků má lepší přípravu.

V cíli pro závodníky 3 sudy piv, což jistě všichni ocenili, v neděli odpoledne před cestou domů 🙂