Výrovský triatlon, terénní, srdcovka

Tam jsem začal před 6 lety

Ale nikdy jsem moc nezazářil, naposled dokonce nejel a upřednostnil pohárový závod.

Letos okořeněno tím, že mě všichni nahánějí a chtějí předjet, tak jsem jim dal šanci a po pulironu minulý týden vyrazil.

… a protože se nic moc nepořádá, přijeli i někteří varští (i Jungy), plzeňští… a všichni z okolí, je to místní olympiáda.

výrovský triatlon

Příprava myslím zmatená, trochu jsem odpočíval, nevěděl jak moc trénovat.

Rozjezd s Karlosem v tempu, v kterém bych to před lety asi jel závodně. Jungy se sděsil, s kým to vlastně pojede do Alp.

Plavání asi pátá pozice, vybíhám s konkurenty (Bíba, Stáhl), uplaval nám Péťa Nováků, ten si dal ale dlouhý depo, takže jej dojíždím v prvním stoupáčku nedaleko depa. Chci ujet těm dvěma, depo jsem měl rychlejší, ale jsou za mnou vidět. To se nějak změnilo, předjel jsem ještě nějaký štafety, zbytek okruhu a celý druhý mě hákuje Přem.Švarc a nechce střídat. (kolega Kesl píchl). V konci druhého kola mě dojel Karlos a přitáhl někoho ze Slávie Plzeň, asi Matějoviče, prostě konkurenta. Karlos nasadil a ujel, príma.

Tak jsem se v nájezdu do posledního kola musel zbavit najednou 2 lidí, Švarc byl štafeta a slezl z kola po 2.okruhu (pak zase běžel, takže nevím jaký jsou pravidla pro štafetu, asi střídáme každý okruh). Slávistu jsem setřásl.

Na běh jdu druhý, Karlos vede závod. A tak to taky skončilo. Běželi jsme skoro stejným tempem, náskok z kola jsem nestáhl. Ale milé, přátelské hecování pro karlose – porazit mě – beru hodně vřele.

Po cermoniálu a tombole zůstáváme na nocleh já a Karlos s rodinou, ve stanu se spí špatně a mám rýmu jak trám 🙂

fotky Výrovský triatlon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *