Noc Evolution NE05003 Taktické Airsoft Gen3 HL1 Helmu Světlo Set(Bílá A Červená) Lov Vojenské Paintball Infračervené Bezpečnostní Světlo

  • Recenze
  • Skladem
941.71 Kč 800.42 Kč

Štítky: helma led, airsoft svítilna, airsoft, pásek kazety, vzduchové pistole, airsoft m4, jednotka tracer, černý safír šperky, rychle helmu, airsoft helmy.

Materiál:Polymer Značka: Evolution Noci Plně vodotěsný, aby voda ve spreji, nechte být použit v interiéru i venku, ve všech povětrnostních podmínkách. Spojovací materiál: MICH 2000 / MOLLE / Magnetické 3 režimy výstupu; 2 bílé led diody, 2 modrá / červená led a infračervené MFF LED maják je Dodáván s 3 úrovně nastavení jasu, Dva páčkové přepínače a spínače tlaku pro úplnou kontrolu Poskytuje kompaktní, hands-free , nízké výstupní osvětlení zdroj pro navigaci nebo CQB účelem nastavení Úhlu je možné pro každé připojení. Mount díly jsou dodávány s dvěma typy přilba hoře, která odpovídá připojené MICH 2000 helmu typu, a mall adaptér, který může být připojen do obchoďáku vesta a tak dále. Je také možné poslat e IR signálu z boku (To může být potvrzeno, že to bliká červeně v lehce i pouhým okem). Dodává se s rotující montážní základna 360° pro připevnění na přilbu MICH2000, který je připevněn k boční straně helmy pomocí dodaných šroubů. To má druhé rotační základna 90° pro připevnění na MOLLE systém nebo na jakýkoliv kovový povrch díky dvěma integrovanými magnety. Moc CR123A baterie(3V) nebo 16430 baterie.


  • Číslo Modelu: NE 05003