PRÁŠEK VENTILÁTOR KARTÁČ VELKÝ 134 PŘESNOST RUMĚNEC KARTÁČ 150 ZVÝRAZŇOVAČ KARTÁČ 152 vyrovnávací paměti ruměnec kartáč 154 - Krása Make-up Mixér Nástroj

  • Recenze
  • Skladem
131.43 Kč

Štítky: bosch gear, 2, 5 mm šroub, pro fragů, mixér štětec, zdarma mixér kartáče, prodej real techniques kartáče, skutečné techniky brushs, 2.0 TDI, jessup blender brush, nadace blender brush.

Jméno : bdbeauty MUF-SEIRES Kartáč

Barvy : 134, 150, 152, 154

Materiál: Měkké Syntetické Vlákno

Balíček: 1-Štětec / plastové pouzdro

134 PRÁŠEK VENTILÁTOR KARTÁČ - VELKÝ

Vějířovité kartáč s pružné štětiny inspirován Blízkém Východě. To je nejvíce často používán k posílení výstřih a rozsvítí obličej, tvarování světla a stínů. Typ vlákna: Vlnité. Doporučené textury: Volné a kompaktní pudry.

Tento velký ventilátor ve tvaru prášku kartáčem s měkkým, ale pevným zvlněná vlákna, mohou být použity k odstranění přebytečného pudru z tváře a těla.

Pro tip: Bez tlaku, použijte prášek s produkty, které vyžadují těžké aplikace (kamufláž, make-up), tak, že zůstanou na místě.

150 PŘESNOST RUMĚNEC KARTÁČ

Velmi pevný, velmi přesný, pružný kartáč, který je zkosený vyřezávat tvář s přesností. Tento profesionální-použít nástroj, je ve skutečnosti velmi užitečné pro každého.

Použít prášek, červenat a sochařství soupravy. Kartáč může být použit vyřezávat obličej, aby opravit jeho tvar pomocí stínování a zvýraznění.

Pro tip: V případě fáze a velmi sofistikované make-up aplikace, tento kartáč se používá, aby se tvarovat a transformovat tvar obličeje.

152 ZVÝRAZŇOVAČ KARTÁČ

Tento pružný, zaoblený štětec je jemný základní nástroj použít zvýraznění prášky a krémy více velkoryse.

Snadno a jemně zvýraznit obličej a tělo. Jeho tvar a měkká vlákna nabízejí velkorysý produktu kolekce pro střední až vysoká odměna. Pro tip: V umělecké make-up, jeho velmi zaoblený tvar a flexibilita vláken se používají k míchat Mokré Make-Up pro ještě, bezchybný výsledek bez šmouh. Jeho tvar se také používá k vytvoření zaoblené vzory snadno a rychle.

154 VYROVNÁVACÍ PAMĚTI RUMĚNEC KARTÁČ

Tento nástroj byl navržen jako štětka na holení; je velmi pevné, mužské a používá se jako ekvivalent tmel nůž. Velmi vysoký výkon pro panenku-jako červenat efekt.

Použít k vytvoření řízené prášek červenat aplikaci tím, že dělá malé kruhové pohyby. To může být použit k míchat barvy rychle v závislosti na požadovaném výsledku a je proto obzvláště dobře se hodí pro použití intenzivní barvy, které jsou více obtížné s ním pracovat. Film make-up umělci milovat tento zvláštní tvar štětec pro nanášení velmi přírodní červená pro velmi lehké zdravě vypadající záře.


  • Původ: KN(Původu)
  • Kartáč Materiál: Syntetické Vlasy
  • Množství: 1-Kartáč
  • Velikost: Normal size
  • Používá Se: Prášek
  • Číslo Modelu: muf134, 150, 152, 154
  • Materiál Rukojeti: Dřevo
  • Typ Položky: Make-Up Štětce