8KS/Set Vonné Svíčky Dárky Sady Aromaterapie Svíčky Pro Domácí Dekoraci Meditace Velké Velikosti Sójového Vosku, Vánoční Dárky

  • Recenze
  • Skladem
622.11 Kč 435.48 Kč

Štítky: celinny voskové svíčky, tsleen led svíčka, candl vůně, velké svíčky, vázy, candel jar, led tealight svíčky, narozeniny candel, konvici teplejší, candl vosk, svíčky kužel.

Body:

1、Zdraví, které Přinesla Přírodní Svíčky: Aromaterapie svíčky jsou vyrobeny ze 100% přírodní aromaterapie sójové vosk a olovo-zdarma organické bavlny knot, bezpečný a non-toxické svíčky, tak, aby uklidnit svou mysl bez produkují černý kouř při hoření.

2、Perfektní Dárek: elegantní dárkové krabičce je nejen pro vlastní potřebu, ale také nejlepší dárek pro přátele a rodinu. To je nejlepší dárek pro narozeniny, svátky, večírky a Vánoce.

3、Opakovaně použitelné Nádoby: Po vypálení sójové vosk svíčky, vzorované pole mohou být znovu použity. Můžete ozdobit váš dům s těchto elegantních sklenic.

4、Zcela Hoření: Těchto 8 typů vonné svíčky může hořet po 12 až 15 hodin, poskytuje dlouhotrvající příjemná vůně pro domácnosti, kuchyně a ložnice. Pomocí pocínovaných, sójové svíčky může zcela spálit beze zbytku.

5、Použitelné Příležitostech: pro jóga, kancelář, sleep a jiných příležitostech. Vůně přírodních esenciálních olejů může celé vaše tělo cítit pohodlně.

Vlastnosti:

1, zdraví přírodní svíčky: aromaterapie svíčky jsou vyrobeny ze 100% přírodní aromaterapie sójové vosk, bezolovnaté organické bavlny knot, bezpečný a non-toxické svíčky uklidnit svou mysl bez produkují černý kouř při hoření.

2, perfektní dárek: nádherné dárkové krabičce, může být použit nejen sami, ale také nejlepší dárek pro příbuzné a přátele.

To je nejlepší dárek pro narozeniny, svátky, oslavy, výročí, Štědrý den a Vánoce.

3, [opakovaně použitelné nádoby] po vypálení sójové vosk svíčky, vzorované pole mohou být znovu použity.

Můžete ozdobit váš dům s těchto elegantních sklenic.

4, [plně Burn] těchto 8 druhů vonné svíčky může hořet po 12 až 15 hodin, poskytuje dlouhotrvající a příjemnou vůni pro rodiny s dětmi, kuchyně a ložnice.

Pomocí pocínovaných, sójové svíčky může zcela spálit a mít žádný zbytek.

Svíčka sada je stojí za vaše peníze!

Použitelné příležitostech: jóga, kancelář, spánek, meditace, koupání a jiných příležitostech, aroma přírodní esenciální olej může, aby vaše celé tělo cítit pohodlně a aby vám to nejlepší požitek.

Specifikace:

Materiál: sojový vosk

Rozměry: průměr 6.6 cm/2.60 v; výška asi 4 cm/1.57 v

Hmotnost: vosk hmotnost cca 70 g; hrubá hmotnost přibližně 90g

Vůně: Vanilka 1 Rose 1 Jasmine 1 Bergamot 1 Citronu 1 Obr 1 Levandule 1 Jarní chuť

Barva box velikost: o 16.2*16.2*10.2 cm/6.38*6.38*4.02 v

Balení Seznam:

Aromaterapeutická Svíčka*8


  • Materiál: Další
  • Číslo Modelu: Vánoční vonná svíčka
  • ruční práce: No
  • Původ: KN(Původu)
  • Produkt: Svíčka Lampa