Kovové Ruční Průchodka Lis+6,8,10 mm Zemřít Plísně+3,000(1000x3) Očko Zásoby, Což Banner, Vlajka

  • Recenze
  • Skladem
2 061.51 Kč 1 010.05 Kč

Štítky: kočka rám zemřít, očko punch set, očko plísně, dárkové karty držitel kovové zemřít, button maker plísně, průchodka děrovací stroj, tlačítko stroj maker, řez pomocník, držák pozadí, huawei foto tiskárny.

Kovové Ruční Průchodka Lis+6,8,10 mm Zemřít Plísně+3,000(1000x3) Očko Zásoby, Což Banner, Vlajka

Popis Položky

* Doba použití kladivo pro ruční průchodky neexistuje nic víc! Použití průchodky se stal jednodušší, než kdy jindy.

* Tato praktická Průchodka Stroj je velmi důležité zařízení pro švadleny, Umění A Řemesla, Znamení, Obchody A Výrobci, atd.

* Platí pro Bannery, Cedule, Plachty, Plakáty, Záclony, Digitální Tisk, Scrapbooking, Korzety, Opasky, Tašky, Boty a podobně.

* S modernizované průchodky, zajišťuje mnohem snadnější umístění průchodky a více kompaktní spoj mezi průchodky a suroviny!

Funkce

* Umožňuje Průchodky Být Nastavena Dále do Materiálu, ne jen podél Okraje

* Pojmout Víc Materiálu

* Snadné Posezení Průchodky

* Extra Dlouhá Rukojeť Design pro úsporu Energie

* Pohodlné Ovládání

* Může Stát samostatně nebo může být Namontován na Desku s 3 Montážními Otvory

* Ideální pro Řemeslné a Průmyslové Použití

* Modernizované Průchodky Velikosti:

Specifikace:

Materiál

Všechny Ocelové

Plísně Vnitřní Průměr

6,8,10 MM Očko dodávek 3000(100*3) Sady 6,8,10 MM

Poznámka

Naše příruby průměr je 2mm větší a pod příruby výška je 3 mm vyšší než ostatní na trhu.

To je, aby vám mohl udělat další silnější materiál.

Obsah balení 1 Průchodka Stroj 3 Sady Zemře ( Velikost jako výše), Některé Průchodky

1) Pro Německo zákazníci , pokud u chcete lodi, FedEx nebo TNT , prosím, řekněte nám vaše číslo EORI . Bez nich můžeme jen tím, DHL, Hongkong post nebo China Post !

Pro ruské zákazníky , prosím, sdělte nám vaše celé jméno (alespoň 3 slova) , včetně křestní jméno, druhé jméno a příjmení, jinak ruské Post nebude uvolňuje pozemku a návrat do Číny !

Pro Brazilské/Argentina/Chile zákazníci , pokud chcete lodi, FedEx, DHL, TNT, UPS, prosím, řekněte mi vaše daňové číslo ( čísla CUIT, CPF nebo CNPJ ). Bez ní, Celní vrátí zboží do Číny .

2) na celém Světě dopravu (s Výjimkou některých vzdálených zemí); Kupující je odpovědný za Vzdálené Oblasti za Poplatek, jakékoliv cla nebo Dovozní daně, pokud vyšel.

3) Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

4) My jen loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

5) Služba tranzitní čas je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní doba se může lišit zpoždění, a to zejména v průběhu prázdnin.

6) Pokud jste neobdrželi vaši objednávku po uplynutí 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat vaše objednávky a dostat zpět k vám co nejdříve. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

1) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dnů vrátit to od data, kdy obdržel. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, bude považováno za použité a nebudeme vám vrácení peněz pro vás.

2) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

3) My vám vrátíme plnou platbu při převzetí zboží v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, po kupujícím a Prodávajícím zrušit transakci z Janmatejovsky.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4) Budeme mít všechny přepravní náklady, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka. Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli provést až vaše spokojenost.


  • Číslo Modelu: ruční Průchodka Button Maker kit
  • Značka: ESD
  • Typ: Průchodka Button Maker