Objektiv fotoaparátu Adaptér Kroužek s Elektrickým Čip III pro Olympus OM Objektiv pro Canon EF Mount Kamery, objektiv, držák

  • Recenze
  • Skladem
157.28 Kč

Štítky: olympus omd, canon r6, eos m43, ef eos m2, olympus omd em10 mark ii, canon ef s, podzim módní svetr, lh55b, b432 čip, mount působnosti.

Vlastnosti: prsten je vyroben z kvalitní materiálu, anti-rez, odolné a trvanlivé. Přesné obrábění, zajišťuje perfektní fit pro vaše kamery, snadná instalace. Podporuje manuální ostření a režimu AV, ale také vám dává nekonečné zaměřením. Adaptér objektivu by dát výstražný tón, když je se zaměřením připomenout zaměřením je hotové. Aby bylo možné pro Olympus OM mount objektiv staly kompatibilní pro Canon EOS EF mount kamery. Specifikace: Materiál: Slitina Barva: Zobrazí jako obrázek Vhodný pro Canon EOS (EF mount) kamery Použitelné pro Olympus OM mount objektiv、 Čip: Třetí generace Balení Seznam: 1 x Objektiv Adaptér Kroužek Upozornění: adaptér objektivu je kompatibilní pro Canon 5D Mark IV a 6D Mark II, ale to nemá varovný tón.


  • Číslo Modelu: JH725
  • Značka: RISESPRAY