OSRAM H4 9003 12V 60/55W Nová Night Breaker Laser Další Generace Vozu Halogenových Světlometů Hi/lo Beam +150 Jas 64193NL, 2X

 • Recenze
 • Skladem
1 071.17 Kč 642.70 Kč

Štítky: laserové trubice, kruh materiál, led osram, osram h7 hl, led psx24w, h4 halogenové, obrana elektro šok, osram, 100w co2 laserem, h4.

DALŠÍ GENERACE JE TADY! Výkon lampy představují výkon, svítivost, maximální výstup světla, stejně jako high-end technologií. Výkon automobilové žárovky OSRAM nastavují nové standardy pro automobilové osvětlení s jejich zvýšenou viditelnost. Z halogenová technologie a několik produktových řad, můžete si vybrat správné světlo, aby vyhovoval vašim osobním požadavkům.

Výhody produktu Více světla umožňuje vidět dále, a proto reagují rychleji Lepší viditelnost. Moderní vzhled. Značky, překážky a nebezpečí, může být rozpoznán dříve. Prémiové kvality vyrobený v Německu/USA Počet žárovek: 2

Vlastnosti produktu Až o 150% vyšší jas ve srovnání s minimální právní standard. Až 150 m dlouhý nosník . Až o 20% bělejší světlo ve srovnání s minimální právní standard. Více světla výkon díky inovativní laserové ablace technologie (H4/H7/H8/H11/HB3/HB4). Unikátní design s laserem vyrytý název produktu (H4/H7/H8/H11/HB3/HB4).

Právní poradenství ve Srovnání s minimální ECE R112/R37 požadavky.

Dobrý zrak - Důležité v silničním provozu, ale pro mnoho řidičů není samozřejmostí

Mnoho lidí najít noční jízdy vyčerpávající - ať už je to proto, že nosí brýle nebo obecně špatná v noci. Kromě toho, tzv šera může snižovat se zvyšujícím se věkem, protože pružnost očních svalů snižuje. Žáka nelze otevřít tolik. Výsledek: méně světla dopadá na sítnici.

Vlastní reflektor je cítit vždy slabší. Rychlost vozidla je také horší. S nové brýle sami můžete jen zřídka kompenzovat. Čas pro vysoce výkonné světlo lampy!

Světlo a rychlost: více času na reakci

Čím vyšší rychlost, tím více rozhodující roli hraje dobré světlomety. Příklad: při jízdě v noci na dálnici ve 130 km/h (80 mph). Vaše nouzové brzdné vzdálenosti při této rychlosti je okolo 125 metrů – na suchém povrchu vozovky.

Na mokrém povrchu či při nízkých teplotách, brzdná dráha nutná brzy se stává kriticky déle. Čím dříve se vaše dálková světla se náhle objeví překážka nebo předmět před sebou ve tmě, tím více budete v bezpečí.

Bez stresu zážitek z jízdy - každý den

Jednu věc především, je zásadní pro výrobu vašeho zážitek z jízdy ve tmě stres-volný a bezpečný – vynikající jasné světlo. To je důvod, proč OSRAM má systematicky rozvíjet a zlepšovat jeho výkon lampy, aby se stal tři nejsilnější NIGHT BREAKER výrobku rodiny všech dob.

Více světla umožňuje vidět další a reagovat mnohem dříve. To je důležité pro řidiče s šeroslepost nebo řidiče, kteří vidí špatně v noci, obecně - zejména v situacích, kdy se počítá každá vteřina.

Čas na upgrade své lampy - Get your NIGHT BREAKER teď

Bez ohledu na to, zda si vyberete halogenová nebo xenonová světla – můžete se vždy spolehnout na masivní výhody NIGHT BREAKER výkon lampy. Zeptejte se svého místního garáž nebo specializovaného prodejce o správné žárovky pro vaše vozidlo. Naše osvětlení odborníci vždy radí měnit lampy na obou stranách vašeho vozidla současně. S ohledem na to, NIGHT BREAKER žárovky jsou k dispozici také v párech v pohodlné Duobox.

Dostat váš tep – s upgrade na novou NIGHT BREAKER žárovky.

BALÍČEK

-Položky budou zpracovány a chráněny. -Máte-li zvláštní požadavky na balení, prosím, kontaktujte nás. ZÁSILKA

-Všechny položky budou dodávány do celého světa. -Všechny položky budou odeslány do 2~4 pracuju g dnů (s výjimkou soboty, neděle a Svátky) po zaplacení je přijat a schválen. -Všechny položky budou odeslány do objednávky adresu , tak prosím ujistěte se, že poskytnout nám pravdivé, přesné a podrobné dodací adresu. -Celní povinnost je povinnost a odpovědnost občana ve vaší zemi, tak kupující by měl být zodpovědný za jakékoli daňové a celní daně vzniklé. -Většina zboží bude dodáno do Janmatejovsky.cz Standardní Poštovné . -Dodací lhůta jako postupujte podle tabulky bude pro váš odkaz.

Způsob Dopravy

Určení

Dodací Lhůta

Poštovné

Janmatejovsky.cz Standard

Austrálie

7~20 dnů

Doprava zdarma

(hmotnost

Spojené Království

7~20 dnů

Kanada/USA

10~20 pracovních dnů

Vietnam, Maledivy, Nový Zéland, Japonsko, Jižní Korea, Rakousko, Německo, Holandsko, Francie, Finsko, Thajsko, Dánsko, Řecko, Švýcarsko, Portugalsko, Řecko, Belgie, Irsko, Singapur, Norsko

15~30 pracovních dnů

Jižní Afrika, Bulharsko, Bělorusko, Kypr, Chorvatsko, Lotyšsko, Monako, Moldavsko, Makedonie, Černá Hora, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Ukrajina, Brunej, Indonésie, Kambodža, Malajsie, Filipíny, Vietnam, Maledivy

15~35 pracovních dnů

Itálie, Brazílie, Ruska, Izraele a dalších zemí

25~45 pracovních dnů

Janmatejovsky.cz Premium

Austrálie, Francie, velká BRITÁNIE, Německo, USA, a dalších zemích

3~7 dnů

Extra Přepravní Poplatek za PLATBU - Platba musí být dokončena do 20 dnů. ZÁRUKA & ZPĚTNÁ vazba-Všechny položky budou testovány před odesláním. Koupit s důvěrou! -Je-li položka je přeběhl, když jste jej obdrželi, nebo nejste spokojeni s tím, můžete nám e-mail pro výměnu nebo vrácení peněz, prosím, smlouvu nás a zkontrolovat zpáteční adresu, než se vrátíte. -Ne přijetí vrátit elektronických součástek. -Plnou náhradu po obdržení původního zboží. Upozornění: Návrat expediční poplatek se hradí kupující. -Budeme udržovat vynikající úroveň služeb a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! 5 hvězd Pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležitá,takže pokud máte nějaký problém, prosím, neváhejte nás kontaktovat předtím, než dáte nám Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít případě , tak, že můžeme uspokojivě řešit své problémy. KONTAKTUJTE NÁS-snažíme se poskytnout vám s nejlepší služby, a my vám odpovědět na vaši otázku do 12 hodin. -Naším největším cílem je, aby splňovaly maximální požadavky zákazníků.


 • Číslo Dílu: 64193NL
 • Značka: osram
 • Napětí: 12 V
 • Příkon: 60W
 • Záruka: 2 Roky
 • Základní Model: P43t
 • Vhodné Pro: Světlomet, high low beam
 • Balení Obsahuje: 2 žárovky
 • Certifikáty: ECE, DOT
 • Funkce: Až 150% více jasu / Až 150 m dlouhý nosník / 20% bělejší světlo
 • Model: H4